Недавно опубликовано

Vinzator-consultant Botanica

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Angajăm Vinzator-Consultant la studiouri de bronzare Megasun

         Responsabilităţi:

  • Primirea clienților;
  •  Vânzare de bunuri și servicii ale companiei;

    Cerinţe faţă de candidaţi:
  • Abilități dezvoltate de comunicare;
  •  Cunoaşterea limbilor română și rusă
  •  Rezistență la stres;
  •  Poziţie activă, punctualitate, eficiență ridicată, responsabilitate;

    Calități personale:
  • Dorința de autodezvoltare;
  • Dedicație;
  •  Comunicare;
  •  Încredere în sine;
  •  Responsabilitate;
  •  Punctualitate;

 Capacitatea și dorința de a lucra la rezultat;

Dacă eşti o persoană energică, capabilă de a lucra în echipă, trimite CV-ul cu o fotografie (obligatoriu) la e-mail: vg-post@mail.ru

în linia de subiect vă rugăm să indicați funcţia - Vinzator-Consultant.
Candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

Отправить резюме

О компании

În cadrul studioului de bronzat MegaSun veti gasi aparate de bronzat de inalta calitate, care vor oferi pielii un bronz uniform si cu aspect natural.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?