Недавно опубликовано

Dispecer la companie de transport

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее специальное
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoaşterea perfectă a limbilor italiana sau engleza;
  • Experienţă de lucru într-o poziție similară este binevenită, dar nu obligatorie;
  • Grad înalt de responsabilitate, organizare și control.

Responsabilități:

  • Organizarea, planificarea și coordonarea activității de transport zilnice;
  • Stabilește traseele optime și monitorizează cursele;
  • Respectă normele de disciplină, ordinea interioară și normele de protecție a muncii.

Oferim:

  • Salariu achitat la timp – de la 15 000 lei
  • Oportunitatea dezvoltării într-o echipă de profesioniști lideri;
  • Pachet social complet;
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?