Опубликовано сегодня

Merchandiser

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Responsabilitati:

  • Expunerea produselor conform standardelor companiei
  •  Verificarea expunerii produselor conform planogramei magazinelor

Cerinte:

  • Experiență de lucru: Pina la 2 ani
  •  Studii: Superioare / medii de specialitate
  •  Responsabilitate și punctualitate în lucru
  •  Abilități de comunicare și lucru în echipa

Compania ofera:

  • Salariu motivant
  • Pachet social

Expediați CV-ul la adresa de e-mail:  aleksandrgrigor@gmail.com">aleksandrgrigor@gmail.com   sau hrelpasso@mail.ru">hrelpasso@mail.ru

Отправить резюме

О компании

Импорт и дистрибьюция:

Продукты питания, кофе зерновой, кофейное оборудование, чай, сиропы для напитков, вода, снэки, топпинги, специи.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?