Опубликовано сегодня

Agent comercial

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
• Competențe de comunicare și negociere;
• Experienţă în domeniul vînzărilor minim de 1 an;
• Abilităţi de organizare, planificare;
• Spirit de echipă;
• Cunoaşterea limbilor româna, rusă;
• Permis de conducere cat.B.

Responsabilităţi:
• Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
• Prospectarea pieții pentru identificarea potentialilor clienți;
• Prezentarea și promovarea directă a produsele companiei;
• Încheierea noilor contracte;
• Creșterea volumului de vînzări și distribuție;
• Realizarea comenzilor şi a livrărilor de bunuri.

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă,
• Instruire și oportunități de promovare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
e-mail: hr@volta.md

О компании

VOLTA – Placerea de a reveni!

Mai bine de 32 ani de experienţă ne-au determinat să devenim lideri pe piața Republicii Moldova, în domeniul produselor electrotehnice.

Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 produse.

Clienții VOLTA primesc produse de calitate la prețuri competitive, consultanță calificată și servicii logistice operative.

Pentru comoditatea clienților săi , VOLTA pune la dispoziție o rețea de magazine, în toate sectoarele or. Chișinău și distribuie produsele sale în toate localitățile Republicii Moldova.

Echipa VOLTA  formată în jur de 300 angajaţi, energici, pragmatici, focusați să raspundă cerințelor clienților și partenerilor săi. A face parte din echipa noastră, este mai mult decât un job, este un stil de viață care implică multă dezvoltare personală și profesională.

Mii de clienți mulțumiți revin de fiecare dată la noi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Pădurii, 19
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?