Недавно опубликовано

Montator Video și Designer Grafic

Основная информация

Зарплата:
500 USD
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descriere pe scurt:

Vei lucra în cadrul unei agenții de marketing web3 și va trebui zilnic să faci video-uri scurte și imagini pentru social media. Chiar dacă vei primi o listă de sarcini clare în fiecare zi, ne așteptăm să contribui creativ la produsele finale, adică să faci video-urile și pozele cât mai interesante și atractive pentru urmăritorii noștri.

Responsabilități:

  • Mondarea, editarea, crearea zilnică a conținutului video și foto pentru platformele noastre de social media

Avantaje:

  • Salariu de la 500 dolari + bonus de performanță
  • Job Full Time, dar program flexibil, posibil și remote
  • Vei învăța mult din domeniul web3, care reprezintă viitorul tehnologie în următorul deceniu, unde vor fi cele mai bine plătite job-uri

Cerințe:

  • Premier
  • After Effects
  • Photoshop
  • Illustrator
  • Engleză B1 cel puțin

Aștept un email de la tine, nu am nevoie neapărat de CV dar trimite-mi video-uri editate de tine.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?