Недавно опубликовано

Mentor QA Manual Testing

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Care va fi responsabilitatea ta?

  • Susținerea și desfășurarea lecțiilor în format online în cadrul cursului de QA Manual Testing (începători).

Cerințele noastre sunt:

  • Abilități de comunicare și gestionare a grupelor.
  • Experiență practică în domeniul QA Manual Testing.
  • Calități: răbdare, autocontrol, organizare, flexibilitate, dorința de a împărtăși din propriile experiențe, capacitatea de a capta și menține atenția studenților și de a transmite informația într-un mod clar, dar interesant.
  • Limbi: română, rusă.
  • Experienţa în predare va constitui un avantaj.

Cunoștințe și experiență:

  • QA Manual Testing

Noi îți oferim :

  • Program de lucru flexibil;

(posibilitatea de a avea volum de lucru adaptat în funcție de disponibilitate).

  • Munca într-un mediu profesional și dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Salariu atractiv și motivant.
  • Angajarea oficială.

Trimite-ne CV-ul tău și hai să organizăm un interviu!

Отправить резюме

О компании

Echipa noastră este formată din profesioniști din domeniul cu mai mult de 5 ani experiență în domeniul IT.

Misiunea noastră
 - îmbunătățim proiectul, astfel încât însușirea să fie mai ușoară, distractivă și eficientă pentru dvs., iar rezultatele să depășească toate așteptările.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?