Недавно опубликовано

Administrator restaurant fast food

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

ADMINISTRATOR RESTAURANT

Condiții avantajoase de activitate:
- Salariu competitiv în funcție de rezultatele interviului, stabil, achitat la timp; sistem de bonusare;

- Angajare oficială cu termen de probă- 06 luni;
- Echipă tînără, prietenoasă, în cadrul unei companii mari, de perspectivă, posibilități de creștere profesională și personală, pachet social complet;

- Activitate full-time.

Responsabilități:
- Organizarea, planificarea și coordonarea activității restaurantului; Soluționarea problemelor administrativ-tehnice;
- Achiziționarea materiei prime/mărfurilor/serviciilor pentru buna funcționare a restaurantului conform planurilor stabilite; monitorizarea continuu privind existența stocurilor la zi și de perspectivă;

- Controlul respectării standardelor de deservire de către subalterni;

- Constituirea echipei; evaluarea, dezvoltarea și instruirea personalului;
- Planificarea strategică și atingerea scopurilor propuse;
- Atingerea indicatorilor financiari ai planurilor; reducerea cheltuielilor de întreținere a restaurantului;

-Coordonarea și implicarea nemijlocită la procesul de inventariere, general și selectivă, a stocurilor de mărfuri/materie primă/utilajelor existente.

Cerințe:
- Experienţa în domeniul prestării serviciilor de restaurant; organizării evenimentelor;
- Experiența în posturi de conducere în cadrul întreprinderilor de alimentație publică (manager restaurant, director restaurant, etc.) de cel puțin 2 ani și în conducerea unui colectiv din cel puțin 20 persoane;
- Studii superioare de profil (marketing, administrare, studii în insdustria alimentară);
- Fluență în limbile română, rusă, engleză (constituie un avantaj);
- Abilități de operare PC (Excel, Word, Intelect Soft (avantaj);
- Abilități excelente de negociere, comunicativitate, gîndire analică, strategică;
- Motivație înaltă pentru muncă, abilități de lider, perseverență.

Selecția se va face în baza unui concurs preventiv de CV-uri (cu fotografie), e-mail:

hr@maestro-nut.com">hr@maestro-nut.com. Telefon de contact: [показать номер]079922333/[показать номер]079991440.

Отправить резюме

О компании

Compania SRL "MAESTRO-NUT" activeaza din anul 2004 si este una dintre cei mai mari procesatori și exportatori a miezului de nuca din Republica Moldova.

Datorită dezvoltării și satisfacției constante a tuturor nevoilor clienților, compania și-a acumulat astăzi respectul, încrederea și recunoașterea.
SRL "Maestro-Nut" a atins nivelul de procesor profesionist și exportator a miezului de nuca, care satisface cele mai înalte cerințe a clienților din toate țările lumii.
Timp de mai mulți ani, managementul companiei a subliniat calitatea produsului, prin urmare, în prezent, "Maestro-Nut" este certificat în conformitate cu standardele internaționale de calitate precum BRC, IFS, Organic EU / NOP / Biossuise, Kosher și Halal . In 2017, "Maestro-Nut" a devenit membru al organizației de responsabilitate socială Sedex / Smeta.
Ca urmare, datorită calității ridicate și a prețurilor competitive, produsele noastre sunt reprezentate pe scară largă pe piețele din țări europene precum Germania, Olanda, Belgia, Danemarca, Italia, Spania, Marea Britanie, Franța, SUA, Canada și China. Toți clienții noștri caută o calitate excepțională -  Aceasta este ceea ce "Maestro-Nut"  poate realiza datorită unei echipe profesioniste și abordării corecte a afacerii.
 SRL "Maestro-Nut" continuă să-și îmbunătățească dezvoltarea la fiecare etapă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?