Опубликовано вчера

Hamal

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Capacitate de a munci
  • rezistență
  • condiție fizică bună
  • responsabilitatea
  • punctualitatea
  • seriozitatea
  • dorință de a munci

Condiții de muncă:

  • salariu de la 8000 MDL
  • prînz asigurat de companie
  • angajare oficială conform legislației RM

Responsabilități:

  • Încărcarea-descărcarea mărfurilor la depozit
  • organizarea depozitului - gruparea materialelor după denumire,coduri
  • asigurarea curățeniei etc
Отправить резюме

О компании

Compania SRL ‘’Cătădeni-Lux’’ este o companie din Republica Moldova, înființată în anul 2000. În acest timp, compania noastră și-a câștigat reputația de unul dintre cei mai importanți furnizori de materiale de construcție, cărbune și îngrășăminte minerale pe întreg teritoriul Republicii Moldova. . De mulți ani, clienții noștri au încredere în numele nostru și în calitatea produselor importate de noi. Politica flexibilă de prețuri precum și raportul dintre prețul și calitatea produselor furnizate, a făcut posibilă crearea celor mai acceptabile condiții de cooperare cu clienții noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?