Недавно опубликовано

Vânzător-consultant în salon de mobilă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm vânzător-consultant în salon de mobilă

Cerinţe faţă de candidat:

  •  Axat pe rezultat,
  • Disciplina, responsabilitate,
  • Abilități de comunicare, abilități de convingere și concentrarea asupra rezultatelor,
  • Vorbirea fluentă în limba română si rusa,
  • Recepția și procesarea comenzilor clienților,
  • Consultarea clienților cu privire la gama și caracteristicile produsului,
  • Implicarea activă în viața companiei și dezvoltarea ei prin idei și propuneri,
  • Exp.de munca minim 1-2 ani (în dom. vînzărilor)

Se oferă:

  •  Condiţii favorabile de lucru,
  • Salariu +% din vânzări + bonusuri

Expediați CV-ul la adresa: bellonamoldova@gmail.com">bellonamoldova@gmail.com

sau sunati la nr de tel. [показать номер]079414545

Отправить резюме

О компании

showroom de mobila, reprezentant oficial fabrica de mobila BELLONA

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Calea Orheiului, 120
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?