Недавно опубликовано

Manager / Call center or. Chisinau , or. Balti

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бельцы, Кишинёв

Описание вакансии

Manager vinzari / Call Center

Responsabilități:

  • promovarea și vînzarea activă a ofertelor companiei;
  • identificarea potențialilor clienți;
  • dezvoltarea și menținerea relațiilor de business cu clienții noi și existenți;
  • formarea strategiei și tacticii de vînzare a ofertelor;

Cerinte:

  • cu studii sau fara ;
  • cu experienta sau fara ;
  • abilități de comunicare ;
  • cunoașterea limbilor română, rusă;

Oferim:

  • salariu official  + % din vânzări + bonusuri;
  • program de muncă full-time, de luni pina vineri;
  • program de dezvoltare profesională și dezvoltare în carieră;
  • calculator si telefon de serviciu.

Persoanele interesate sunt invitate sa depuna CV-ul  prin e-mail: pointsolutions30@gmail.com">pointsolutions30@gmail.com
   indicind in tema scrisorii: Manager vînzări / Call Center

Отправить резюме

О компании

Point Job este o Agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în Europa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Strada Mitropolitul Varlaam 46
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?