Вакансия от  29 ноября 2022
Горячая вакансия

patiser-cofetar

Granier Кишинёв Работа посменно 10000 MDL

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
от 1 года
Город:
Кишинёв
Отправьте свое резюме с уверенностью
Компания подтверждена командой delucru.md
Вакансия прошла проверку

Описание вакансии

Cerințe:

  • îndemânare,
  • politete,
  • atentie,
  • lucrul in echipa
  • responsabilitate
  • punctualitate,
  • diplomatie in raport cu clientii companiei si colegii de tura/din alte ture/din alte filial etc.

Alte cerinte:

  • detinerea fisei medicale
  • organizare lucrului in echipa;

Responsabilități:

  • supravegheaza si poarta raspundere pentru materia prima, semifabricatele si materia auxiliara intrata in filiala;
  • gestioneaza procesul de producere;

Преимущества

Бонусы

О компании

De mai bine de 7 ani aducem bună dispoziție și gusturi cu tradiții din toate țările lumii, bucurând pe fiecare dintre voi.

Sunt sigură că deja aveți produsul vostru preferat și mult îndrăgit, iar asta ne face să fim mândri și să excelăm.

Фото и Видео

Открытые вакансии

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес главного офиса
Strada Tighina 55, Chișinău
Телефон:
079901771
Эл. почта:
granier.dh@gmail.com
Веб-сайт:
Социальные сети:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?