Недавно опубликовано

Reprezentant medical

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • studii superioare sau medii, preferabil în domeniul medical, biologic, farmaceutic, chimic;
  • experiență anterioară în poziția de reprezentant medical (ar fi binevenită, dar nu este obligatorie);
  •  orientare către rezultate și intenția de a activa în cadrul companiei o perioadă de timp îndelungată;
  • cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Power Point)
  • cunoașterea limbii franceze, engleze (constituie un avantaj);
  • deținerea permisului de conducere (constituie un avantaj);
  • perseverență în atingerea scopurilor propuse;
  • responsabilitate.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică:  diana.racu@innothera.com">diana.racu@innothera.com  specificând postul pentru care aplică.

Отправить резюме

О компании

Compania "„Laboratoire Innotech International” " anunţă concurs pentru suplinirea postului vacant de reprezentant medical.

„Laboratoire Innotech International” este o companie farmaceutică franceză  prezentă în mai mult de 100 țări, cu o experiență la nivel mondial de 109 ani și de 26 ani pe piața farmaceutică din Republica Moldova.

Portofoliu companiei „Laboratoire Innotech International” are medicamente cu prescripție medicală și fără prescripție, dispozitive medicale, destinate în tratamentul patologiilor cotidiene.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?