Недавно опубликовано

Receptionist

Основная информация

Зарплата:
от 6 500 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerinte fata de candidat:

  • Studii în domeniul turismului sau serviciilor hoteliere
  • Cunoasterea la nivel conversational a limbilor Romina, Engleza, Rusa este obligatorie;
  • Cunoasterea calculatorului cu sistem de operare(Excel, Word)
  •  Experienta de luncru in domeniul hotelier va constitui un avantaj.
  •  Persoane responsabile, punctuale cu dorinta de lucru si manifestare proactive in activitate.

Responsabilitati generale:

  • Administrarea procesului de lucru la receptia hotelului;
  • Efectuarea rezervărilor, cazarea și achitarea clienților.

 Remunerare si orar:

  •  Lucru in tura de noapte 1/1 de la 17:00-8:00
  • Anagajare oficiala , cu achitarea tuturor impozitelor si asigurarilor sociale si medicale;
  • Salariul competitiv, sustinut cu un sistem de bonus in baza performantelor;
  • Prinz asigurat;
  • Asigurare medicala la o clinica privata gratuita.

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze un CV, cu poza la adresa villanatali@gmail.com">villanatali@gmail.com sau sa apeleze la nr. de contact [показать номер]068200070

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?