Опубликовано вчера

De lucru in Germania

Основная информация

Зарплата:
1 600 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Берлин, Германия, Неккарзульм

Описание вакансии

Căutăm lucratori in Germania.
Se oferă un loc de muncă stabil și sigur,cu un colectiv de muncă energic.
Zonele:Kizingen,Erfurt,Bonforf,Laueanu.

Cerințe:
  • Apt de muncă fizică;
  • Experiența nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
  • Predispus sa lucreze în mai multe ture și sa invete cifrele in germana de la 0/ 100
  • Sarcinile tale principale vor fi:
  • Să manipulezi, să aranjezi produsele pe paleți.
  • Să îndeplinești norma zilnică stabilită

Beneficiile pe care ți le oferim sunt:
  • Contract individual de muncă cu normă întreagă de 8 ore/zi
  • Program de lucru de Luni până Vineri, la necesitatea depozitului și sîmbata.
  • Pachet salarial motivant și siguranța plății salariului.
  • Sistem de bonusuri de performanță)
  • Transport,cazare asigurata /contracost.
  • Totul este legal doar persoane cu Acte Europene.
  • Colectiv de muncă tânăr.
FARA COMISION

О компании

   Cu cei 14 ani de experiență în organizarea muncii, suntem în măsură să îndeplinim cele mai înalte cerințe ale candidaților noștri. Datorită muncii fiabile a angajaților noștri în Germania, mulți clienți aparținând celor mai mari corporații germane au avut încredere în noi, ceea ce ne permite să oferim o muncă stabilă și în curs de dezvoltare pentru candidații noștri.

   Datorită imigrației standartul de viață a multor oameni se îmbunătățește rapid. Acest lucru ne-a permis să construim un model al nostru care se bazează pe munca din Germania, pe cîștigul salariilor europene germane și pe viața de familie din țara de origine.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?