Опубликовано вчера

Tehnolog/Proiectant (Bazis mobilier)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 16 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Studierea, cercetarea și planificarea diferitelor stiluri de design de mobilier;
  • Selectarea materialelor adecvate;
  • Utilizarea diverselor instrumente pentru a finaliza proiectele;
  • Controlul schimbărilor intervenite în comenzi;
  • Controlul calității etapelor de producție

Cerințe:

  • Studii universitare relevante;
  • Cunoașterea feroneriei, materialelor-avantaj;
  • Cunoștințe avansate de utilizare în cel puțin a una din aplicații  Bazis Mobilier, 3D CONSTRUCTOR, Pro100;
  • Cunoștințe tehnice privind procesul de producție și utilajele folosite în activitatea de producție a mobilierului;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Disciplină, abilități de comunicare;
  • Capacitate de a lucra în echipă;

Compania oferă:

  • Salariu atractiv;
  • Pachet social;
  • Contract individual de muncă pe perioada nedeterminată;

Dacă v-ați regăsit în prezentul anunț, expediați CV-ul: hr@venni.md

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Подарки на разные случаи жизни

О компании

 Misiunea noastră este de a presta servicii la cel mai înalt nivel de calitate si de a furniza material rapid și sigur. Perfectionarea zi cu zi  si orientarea către parteneri sunt principalele noastre obiective.
Consultăm, aplicăm, debităm la standard de ultimă generație în materie de stil, calitate, creativitate și inovație. Tehnologiile moderne de prelucrare a materialului și pregătirea lui pentru asamblarea mobilei la comandă, conferă mai multă siguranță și încredere că produsul final va întrece așteptările.

Oferim materie primă pentru producătorii de mobilă din Republica Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?