Опубликовано вчера

Inginer Energitician în or. Bălți

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Сынжерей, Флорешты

Описание вакансии

Pentru consolidarea echipei noastre din Bălți, Republica Moldova, căutăm:

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Studii superioare / tehnice in energetică
  • Experiență în domeniu constituie un avantaj
  • Cunoștințe avansate de limba română; limba engleză constituie un avantaj
  • Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, spirit practic, atitudine pozitivă

RESPONSABILITĂȚI

  • Coordonarea și evidența efectuării lucrărilor de mentenanță
  • Deservirea și reparația  utilajelor tehnice
  • Planificarea și organizarea lucrărilor de întreținere a utilajelor de producție, a încăperilor și întregului teritoriu al companiei
  • Controlul calității lucrărilor de mentenanță

COMPANIA OFERĂ

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Condiții de lucru la standarde europene
  • Tichete de masă

 CUM APLICAȚI

Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com , sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str.Aerodromului nr.1/str.Industrială 4, mun. Bălți.

Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: [показать номер]0601 00 928; [показать номер]0790 00 969; [показать номер]0231 89 300.

Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.

Ключевые навыки
Lucru în echipa Abilități de comunicare

Преимущества

Талоны на питание

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

О компании

GG Group este un business de familie la nivel global, care dezvoltă și produce cabluri și cablaje de înaltă calitate pentru transmiterea de date și energie în domeniul auto și industrial. Lucrăm cu pasiune, inspirație și energie pentru a dezvolta și livra cea mai bună soluție pentru clienții noștri, oricând au nevoie de noi.

Alătură-te unui mediu de lucru dinamic și flexibil care-ți va permite valorificarea și dezvoltarea competențelor tale!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, str.Aerodromului 1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?