Недавно опубликовано

Asistent medical

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă îți place să lucrezi într-o echipă în care ne pasă, învățăm unii de la alții, ne respectăm angajamentele și livrăm calitate la timp, aici poate fi locul tău.

Cerințe:

  • Persoană flexibilă, energică, dornică de a învăța lucruri noi;
  • Absolventă a studiilor de specialitate;
  • Să respecte programul de lucru stabilit;
  • Experiența de lucru constituie un avantaj.

Ce oferim:

  • Salariu motivant și pachet social deplin;
  • Dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
  • Reduceri la serviciile medicale ale instituției.

Responsabilități:

  • Efectuarea procedurilor medicale și a tratamentului conform prescripției medicului;
  • Promovarea creșterii nivelului de informare a pacienților în domeniul sănătății;
  • Gestionarea eficientă a fluxului de pacienți.

CV-urile se receptioneaza la e-mail: centrumedical.pr@gmail.com (va rugam indicati pozitia pentru care aplicati). Pentru mai multe detalii apelati [показать номер]079513284.

Multumim tuturor persoanelor interesate, doar candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Отправить резюме

О компании

PROMED C.M.S. – Centrul Medical multispecializat activam de 18 ani in domeniu serviciilor medicale

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?