Недавно опубликовано

Medic Cardiolog

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilitati:

  • Determinarea corecta a diagnosticului pacientului, prescrierea corectă a tratamentului.

Cerinte:

  • Studii universitare medicale
  • Stagiu de munca în domeniu minimum 3 ani
  • Cunoasterea limbilor română si rusă
  • Spirit de echipa
  • Corectitudine si respectarea valorilor de baza a clinicii

Asteptăm aplicația ta dacă iți dorești:

  • Un mediu de lucru la standarde internaţionale într-o echipă profesionistă
  • Experienţă unică care să îţi dezvolte competenţele
  • Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie

CV-urile se receptioneaza la e-mail: centrumedical.pr@gmail.com (va rugam indicati pozitia pentru care aplicati). Pentru mai multe detalii apelati [показать номер]079513284.

Отправить резюме

О компании

PROMED C.M.S. – Centrul Medical multispecializat activam de 18 ani in domeniu serviciilor medicale

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?