Опубликовано вчера

Agent vînzări sisteme HVAC (ventilare, încălzire și aer condiționat)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Dacă ai abilități în:

  • Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor companiei;
  • Dezvoltarea și gestionarea portofoliului de clienți;
  • Identificarea clienților companiei, în vederea atingerii obiectivului pe vânzări;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții existenți ai companiei;
  • Pregătirea și prezentarea oferțelor comerciale, participarea la negocieri comerciale

Pentru prima etapă e deajuns dacă:

  • Ești energic, ai aptitudini excelente de comunicare și îți place să lucrezi în echipă;
  • Vorbești fluent limba română și limba rusă;
  • Ai experiență în șofat (categoria B), avem un AUTO pentru tine;
  • Îți poți exprima ideile clar, convingător și accesibil;
  • Poți intra ușor în contact cu oamenii, îți plac cunoștințele noi;
  • Ai deja experiență în domeniu similar (constituie un avantaj);

Care sunt benefiiciile angajaților Avi Clima?

  • Posibilitatea de a-ți manifesta abilitățile la maxim și de a le pune în practică;
  • Dezvoltare profesională permanentă, echipă dinamică, într-o companie modernă;
  • Salariu competitiv + %;
  • Mediu de lucru îndrăzneț, cu sistem de management contemporan;
  • Colegi responsabili, atrăgători și motivați;
  • Team-building;

Program de muncă: Luni-Vineri

Pentru mai multe detalii , va rog sa ne contactati telefonic: [показать номер]069 501 222
Cv-urile la adresa de email: valentin.staver@aviclima.md

О компании

Компания Avi Clima появилась на рынке в 2010 году и начала стремительно развиваться. Во многом успех фирмы был связан с исключительно удачным выбором фирмы- производителя техники — компании Daikin. Надежные партнеры становятся залогом репутации, чем больше развивается Daikin, тем совершеннее становятся услуги Avi Clima.

Avi Clima известна в Молдове уже много лет и все это время она занимается самым важным для человека делом – обеспечивает чистоту и свежесть воздуха, которым все дышат. Каким бы прекрасным не было помещение, вряд ли кто-то захочет надолго в нем остаться, если внутри будет совершенно нечем дышать. Именно поэтому компания Avi Clima предлагает всем желающим полноценные решения по климатизации.

Компания Avi Clima - это пример идеального сочетания двух незаменимых составляющих – высококлассной техники и команды профессионалов.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Uzinelor, 133
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?