Недавно опубликовано

Operator Ploter Sala de Croi

Основная информация

Зарплата:
7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кагул

Описание вакансии

Cerințe: sa cunoasca calculatorul , programe speciale, responsabilitate, acpacitate de lucru in echipa, discernamint, promptitudine
Condiții de muncă: munca in conditii normale
Responsabilități:  Sa foloseasca timpul de munca exclusiv pentru indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Отправить резюме

О компании

De obicei,creatorii de modă pun la dispoziția clienților modele elegane,frumoase,originale, ajutîndu-i să ajusteze tendințele modei la propriile lor gusturi.Aceleași tendințe le urmăresc și fabricile de confecții.Responsabilitatea producătorului față de rezultatul muncii este destul de înaltă.Colaboratorii «Laboratorio Tessile Mol » izbutesc cu succes să realizeze articole de confecții și articole tricotate pentru clienții săi .

Întreprinderea are o suprafaţă totală de 4500 m2 și este dotată cu patru secții de producere: secția de împletit, două secții pentru confecții ,unde sunt mai mult de 100 mașini de chet și mai mult de 100 mașini de cusut, secția de finisaj , munca în ele fiind asigurată de peste 300 de angajați.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?