Недавно опубликовано

Manager în vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem într-un proces de creștere și dezvoltare continuă, de aceea vrem să suplinim postul vacant de Manager Vânzări în Departamentul  Stomatologic. Vom oferi tot suportul, pentru a realiza lucruri frumoase împreună.

 Important!

Colaborarea pe termen lung este o prioritate pentru noi.

Experiența constituie un avantaj, dar nicidecum un criteriu de selecție.

Te așteptăm în echipa noastră dacă:

  • Ai dorință de muncă și de a învăța lucruri noi;
  • Ești o persoană dinamică și pozitivă;
  • Ești organizat(ă), punctual(ă), educat(ă);
  • Ești capabil(ă) de a lucra în echipă;
  • Ești onest(ă) și cu bun simț;
  • Știi să utilizezi calculatorul și pachetul MS  Office;
  • Cunoști limbile română și rusă;
  • Deții permisul de conducere, categoria B.

Oferim în schimb:

  • Instrumentele necesare pentru a îndeplini cu succes sarcinile de zi cu zi și anume: automobil de serviciu, telefon, calculator;
  • Instruire în domeniu și traininguri pe produs;
  • Oficiu modern în centrul Chișinăului;
  • Sistem atractiv de salarizare cu bonusuri (partea fixă + partea variabilă);
  • Mediu de lucru internațional;
  • Loc stabil de muncă într-o companie cu experiență de peste 26 ani!

Vă rugăm să redactați CV-ul  în limita unei pagini !

Dacă te regăsești în punctele de mai sus, nu ezita să aplici CV-ul tău cu o poză atașată acum la adresa: info@gbg.md">info@gbg.md

Отправить резюме

О компании

Compania Global Biomarketing Group - Moldova, este furnizorul lider de echipamente medicale, sisteme de diagnostic, reactivi, consumabile și suport tehnic pentru spitalele, centrele de diagnostic si laboratoare de cercetare din Republica Moldova.

În cei peste 26 ani de activitate noi oferim cele mai performante echipamente medicale existente de la producători de renume mondial. GBG-MLD Ltd oferă o gamă completă de asistență: vânzări, suport tehnic și metodic, instruire și deservire tehnică.

Principalul obiectiv al companiei noastre este de a oferi clienților noștri cele mai bune soluții pentru activitatea lor, iar pentru a realiza acest obiectiv, ținem permanent cont de următoarele condiții:

  • Produsele sunt de cea mai înaltă calitate,
  • Furnizăm numai echipamente moderne (de ultima generație)
  • Oferim prețuri accesibile,
  • Asigurăm instruire și asistență tehnică de cel mai înalt nivel

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?