Опубликовано вчера

Consultant Vănzări

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe: Amabilitatea, cunoașterea calculatorului, comunicare eficienta cu colaboratori.
Condiții de muncă: lucru în magazin
Responsabilități: evidența comenzi clienți, gestionarea stocuri

Nr de contact: [показать номер]069106627

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Abilitatea de a soluționa eficient problemele Abilități de ascultare Abilități de comunicare Abilități de documentare / păstrarea evidenței Adaptabilitate Analiza comportamentului consumatorilor Analiza datelor Angajamentul clienților Creativitate Lucru în echipa Motivație Excel Precizie Răbdare Vânzări

Преимущества

Дополнительные выходные

О компании

Comerti cu amanunt si ridicata a materialelor pentru constructie

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?