Недавно опубликовано

Librar la Bookstore

Основная информация

Зарплата:
5 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Librar la BookStore

ALĂTURĂ-TE ECHIPEI NOASTRE DE LIBRARI!

Suntem în căutarea unei persoane care iubește și cunoaște cărțile, dornice să se afirme și să-i bucure cu o carte bine aleasă pe cei care trec pragul librăriei.

Cerințe:
• Studii medii sau superioare.
• Cunoștințe PC: MS Office, MS Excel
• Abilități de comunicare.
• Capacitate de a interacționa și de a identifica necesitățile clienților.
Experiența în vânzări constituie un avantaj!

Principalele responsabilități:
• Vânzarea de carte.
• Gestiunea stocurilor.
• Evidența documentelor.

Oferim:
• Mediu de lucru plăcut.
• Salariu motivant și tichete de masă.
• Prime în funcție de rezultate.
• Discount la achizițiile de produse.
• Pachet social.

CV-urile pot fi trimise pe adresa: CRISTINA.MAISTER@PRUT.RO">CRISTINA.MAISTER@PRUT.RO
Persoanele selectate vor fi contactate în vederea susţinerii unui interviu.
Relaţii la tel.: [показать номер]069803166.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?