Опубликовано вчера

Ambalator

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajam ambalatori in sectia de producere pentru a impacheta biscuitii, lucru in echipa.

Grafic de lucru: de la 8:00 - 17:00 sau lucru pe schimburi la 2 zile peste 2 - de la 8:00 - 20:00

Cerințe: punctualitate, responsabilitate, abilitatea de a lucra in echipa
Experienta nu este obligatorie, te invatam de la zero. Important sa fie dorinta de a invata, responsabilitate si punctualitate.

Salariu brut: 42 MDL/ora. Salariul depinde in functie de experienta si performanta. Salariul achitat lunar la timp, pachet social, polita medicala.

Vino la zi de proba ca sa te cunoastem si sa vezi daca pozitia ti se potriveste. Ziua de proba incepe de la orele 8:00 pana la 17:00. Adresa: str. Uzinelor 1, BLOC C-1, et.2, Chisinau. Contacteaza-ne pentru mai multe detalii prin email: info@besweet.md sau telefonic la [показать номер]069777909.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Uzinelor 1
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?