Недавно опубликовано

Magazioner în Departamentul de producere

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii medii profesionale sau superioare;
  • Calitati bune de comunicare,intelegere tehnica;
  • Punctualitate, seriozitate, responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • activitate responsabilă, interesantă;
  • regim de munca stabil si conditii bune de lucru
  • instruire privind metodele si tehnicile de lucru;
  • pachet social complet;
  • transport gratuit
  • stabilitatea salariului;

Responsabilități:

  • Receptioneaza materia prima la intrarea in depozit;
  • Asigura cu materie prima sectia de producere, amplaseaza seriile pe raft ;
  • Gestioneaza depozitul conform principiului FIFO;
  • Asigura incarcarea/descarcarea camionului cu materie prima/produse finite;
  • Participa la inventarierea;

Tel.: +[показать номер]37360135999

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?