Недавно опубликовано

Psiholog în cadrul Centrelor Multifuncționale, servicii de plasament de tip rezidențial pentru persoane în etate

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кантемир, Флорешты, Хынчешты, Штефан-Водэ

Описание вакансии

Căutăm Psiholog pentru evaluarea și consilierea beneficiarilor în cadrul Centrelor Multifuncționale servicii de plasament de tip rezidențial pentru persoane în etate în cadrul Concordia. Proiecte Sociale

A.O. ’’Concordia. Proiecte Sociale’’ descoperă zi de zi oameni profesioniști, care activează împreună pentru a realiza obiectivele propuse, prin stimularea creșterii spiritului de echipă.

Responsabilități:

  • Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor, pe baza instrumentelor specifice;
  • Desfășurarea activităţii de consiliere psihologică și terapie individuală;
  • Optimizarea și armonizarea relațiilor dintre beneficiar și familia acestuia și a relațiilor cu comunitatea;

Așteptări faţă de candidaţi:

  • Studii superioare în domeniul psihologiei/psihopedagogiei;
  • Experienţă în domeniul psihologiei - constituie un avantaj;
  • Cunoştinţe în domeniul consilierii pe probleme de familie, terapie comportamentală;
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
  • Abilități de consiliere și discreție profesioanală;
  • Capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu beneficiarii;
  • Motivare, dinamism, empatie.

Oferim:

  • Salariu atractiv – care oferă oportunitatea unei vieți la tine acasă;
  • Bonus anual;
  • Asigurare medicală de sănătate facultativă;
  • Buget personal pentru dezvoltare, participări la training-uri și conferințe specializate;
  • Seminare de integrare a colegilor noi, pentru ca perioada de acomodare să fie mai eficientă și desigur mai plăcută;
  • Experiență în proiecte internaționale;
  • Team building-uri/ evenimente de relaxare, oferite de către organizație;
  • Zi liberă de ziua ta, cu menținerea salariului – pentru a fi mai aproape de cei dragi;
  • Plus 1 zi de concediu anual la fiecare 1 an lucrat în organizație;
  • Birou confortabil și dotat cu birotică;
  • Pachet gratuit de comunicare, inclusiv și aparat telefonic - la solicitare;
  • Program de muncă: 0,5 normă de muncă.

Locul de muncă:

  • Centrul Multifuncțional  Lăpușna din s. Lăpușna, r-nul Hîncești;
  • Centrul Multifuncțional  Tudora din s. Tudora, r-nul Ștefan-Vodă;
  • Centrul Multifuncțional  Pleșeni din s. Pleșeni, r-nul Cantemir;
  • Centrul Multifuncțional  Sănătăuca din s. Sănătăuca, r-nul Florești.

A.O. "Concordia. Proiecte. Sociale" este o organizație care protejează copiii/beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului și Codul de Conduită, care se respectă în totalitate de către angajați.

Aplicând pentru poziția vacantă, A.O. ,,Concordia. Proiecte Sociale” în calitate de operator de date responsabil, ține să vă informeze privind modul de prelucrare a datelor cu caracter personal ce vă vizează, prin accesarea site-ului www.concordia.md urmând traseul : www.concordia.md/informatii/cariere/Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal ale candidaților.

*Termenul de depunere a CV-urilor se prelungește  până la data de 2 aprilie 2024.

Rugăm să transmiteți CV-ul D-stră și scrisoarea de intenție, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.md
Telefon: [показать номер]060078811.
Sediul A.O. ”Concordia. Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău.

Atenție* Pentru moment, este imposibilă recepționarea mesajelor de pe: yandex, mail.ru, zen, sputnik și alte platforme rusești.

Отправить резюме

О компании

A.O. „CONCORDIA. Proiecte Sociale”

  • este o asociație umanitară și non-profit;
  • activează în Austria, Germania, Kosovo, Romania și Bulgaria;
  • prezentă în Republica Moldova din 2004;
  • își desfășoară activitatea pe tot teritoriul Republicii Moldova;
  • este avocatul săracilor și al orfanilor;
  • îngrijește anual de beneficiari unici din familii social-vulnerabile.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Адреса вакансии:
Кантемир, satul Pleșeni
Штефан-Водэ, s. Tudora

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?