Недавно опубликовано

Agent Comercial - Fabrica Italina de Salatele și Textile

Основная информация

Зарплата:
от 7 500 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Отачь, Анений-Ной, Бельцы, Бендеры, Бессарабка, Бричаны, Вулканешты, Глодяны, Григориополь, Джурджулешты, Дондюшаны, Дрокия, Дубоссары, Единец, За границей, Кагул, Калараш, Каменка, Кантемир, Каушаны, Киев, Кишинёв, Комрат, Криуляны, Леова, Магдачешты, Ниспорены, Одесса, Окница, Оргеев, Польша, Приднестровье (ПМР), Резина, Рыбница, Рышканы, Слободзея, Сороки, Страшены, Сынжерей, Тараклия, Теленешты, Тирасполь, Украина, Унгены, Фалешты, Флорешты, Хынчешты, Чадыр-Лунга, Чимишлия, Шолданешты, Штефан-Водэ, Яловены

Описание вакансии

  •  Responsabilități:

 -Gestionarea relațiilor cu clienții care necisită să aibă un furnizor serios, cu mărfuri și servicii de calitate premium, cu livrari în termen a produselor în domeniul fabricării salatelor.

- Promovarea și vânzarea produselor companiei.

- Monitorizarea tendințelor pieței și identificarea oportunităților de creștere.

- Coordonarea cu echipele de producție și logistice pentru a asigura livrări eficiente.

  •  Cerințe:

 - Experiență în vânzări sau într-un domeniu similar, preferabil în industria mobilei, textilelor.

 - Abilități excelente de comunicare și negociere.

 - Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

- Cunoștințe de bază în utilizarea software-urilor de gestiune a relațiilor cu clienții (CRM).

  • Calificări:

- Studii superioare în domeniul comercial, marketing sau similar.

- Permis de conducere valabil.

  • Beneficii:

- Salariu competitiv.

 - Oportunități de dezvoltare profesională și formare continuă.

 - Mediu de lucru dinamic și suport actiiv.

- Catalog on-line www.dormibene.md.

Cum să aplici: Trimiteți CV-ul cu poza, data nașterii și scrisoarea de intenție la salteledormibene@gmail.com până la  31 decembrie 2023 +[показать номер]373630025 +[показать номер]373 69464758

Отправить резюме

О компании

Добро пожаловать в dinotte.shop!

Матрасы NR.1 как в Молдове, так и по всему миру. Спальная система - это целая кровать, основа кровати, матрас, топпер, защитный чехол, подушка, одеяло и постельное белье. Только качество всех этих элементов, осознанность и внимание при выборе материалов, форм и структур, обеспечивает эффективный результат. В течение 40 лет мы занимались благосостояние и отдых (Wellness and Rest) (Benessere e Riposo) с компетенцией и страстью. Опыт побуждает нас предлагать нашим клиентам выбор продуктов, сделанных с тщательным вниманием, для качественного отдыха по правильной цене. Благодаря привилегированным отношениям с производственными компаниями dinotte.shop всегда предлагает лучшее соотношение цены и качества для всех продуктов.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, or. Sîngera, str.Schinoasei 8/3
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?