Недавно опубликовано

Contabil Sef

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem o companie de contabilitate dinamică, corectă și în continuă dezvoltare. Dacă și tu ești la fel, te invităm să te alături echipei noastre unde ai posibilitatea să-ți descătușezi potențialul. Noi îți oferim un mediu de lucru plăcut, în care poți aprofunda contabilitatea aplicată în diverse domenii de activitate.

Pentru a face față sarcinilor în calitate de contabil - șef, trebuie să te asiguri că:

  • Știi să folosești programa 1C v.8 la nivel avansat, iar dacă nu ai avut ocazia să lucrezi în diverse configurații atunci te simți încrezut că ai abilitățile pentru a însuși o configurație nouă într-un termen restrâns;
  • Ai o experiență în calitate de contabil șef de minim 5 ani și știi toate nuanțele în ceea ce privește închiderea anului, prezentarea rapoartelor anuale către instanțe și pregătirea informației despre situația financiară pentru director.
  • Poți susține un control fiscal, ai abilitățile necesare pentru a interacționa la nivel profesionist cu organele de control.
  • Ești o fire ageră și te caracterizează operativitate în gândire și acțiune.
  • Experiența în evidența contabilă în companii cu diferite genuri de activitate (servicii, comert, producere, constructie, agricultura s.a.) reprezintă un avantaj semnificativ însă nu neapărat obligatoriu.

Contabilul Șef este responsabil de:

  • calcul și achitarea salariului;
  • calculul și achitarea impozitelor;
  • întocmirea și prezentarea darile de seama;
  • menținerea balanței de verificare "curate";
  • analiza întrebărilor parvenite din partea clienților;
  • colaborarea cu instanțele, bancile cu care interactioneaza clientul;
  • organizarea și verificarea activității contabilului asistent.

Pentru o stare generala de bine, la noi veti beneficia de:

  • de o atitudine respectuoasă și pozitivă din partea conducerii și a colegilor
  • un plan individual pentru instuirea profesională
  • salariu competitiv achitat la timp (variază de la 17000 la 26000 lei) în dependență de volumul în care reușiți să vă implicați
  • mediu favorabil dezvoltarii dumneavoastre profesionale
  • clienți diverși după complexitate și domeniu de activitate
  • concediu anual achitat conform legislației
  • program de lucru: Luni - Vineri; 09:00 - 18:00 (cu pauza de masa 13:00-14:00)

Clientii vă contactează doar la telefonul de serviciu, prin urmare nu veți fi deranjată în afara orelor de serviciu sau în zilele de odihnă.

Va rugam sa expediati CV-ul pe email-ul: hr@auditexpres.mdindicând funcția la care candidați și dacă doriți, salariu solicitat.
Persoanele selectate vor fi invitate la interviu.

Отправить резюме

О компании

Audit Expres este o companie specializata in prestarea serviciilor contabile complexe atat pentru agentii economici din RM cat si nerezidenti. Impreuna cu o echipa de 20 de specialisti gasim solutii la orice situatii si de peste 12 ani reusim sa sustinem antreprenorii din toate ramurile economiei.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Decebal 6
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?