Недавно опубликовано

Agent Vânzări

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Sântem în cautate unei persoane responsabilă și cointeresată de dezvoltatea vânzărilor în domeniu produselor alimentare.

Scurt despre funcția:
Responsabil de dezvoltarea vânzărilor produselor companiei in raza mun. Chisinau.

Activitățile principale:
- Identificarea tuturor clientilor din zona.
- Prezentarea produselor și servicilor la clientii identificați:
- Negocierea și semnarea contractelor;
- Primirea comenzilor de la clienții;
- Menținerea și îmbunătățirea bunei relații cu clienții;
- Creșterea volumului de vânzări;
- Deservirea corespunzătoare a clienților;

Cerințe către angajat:
- Studii medii de specialitate sau superioare;
- Experiență în domeniu constituie un avantaj;
- Bune abilități de comunicare,
- Putere de convingere, vorbire coerentă și expresivă (fluentă rusă si română);
- Punctualitate și orientare spre rezultat;

Ce oferă compania:
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- Întreg pachet social, asigurarea medicală;
- Telefonie corporativă;
- Salariu motivant + bonus din vânzări;
- Mediu de lucru bun într-o echipă tânară și determinată

NB: Doar persoanele selectate în baza cv-urilor vor fi telefonate.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?