Недавно опубликовано

Angajăm Șoferi (Parteneri itaxi și 14222)

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania de taxi în plină expansiune angajează șoferi pe automobil personal sau automobil de oficiu. (Toyota Prius V,Toyota Prius3 și Dacia Logan).

Noi va oferim: program de muncă flexibil angajare oficială pachet social Cerințe pentru angajare: permis de conducere,categoria, minim 3 ani adeverința medicală adeverința narcologica certificat de competentă profesională responsabil respectarea standardelor de calitate și igiena personală Mai multe detalii le puteți afla la nr de contact :

Отправить резюме

О компании

Compania de taxi in plină expansiune este in căutarea șoferilor: Cerințe fata de șofer : deținerea permisului de conducere cat , minim 3 ani responsabil respectarea standardelor de calitate și igiena personală pachetul cu acte pentru angajare ( certificat de comopetenta ,certificat narcologic și certificat medical). Pentru mai multe detalii ,rog sa ne contactați la nr de telefon:

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?