Недавно опубликовано

Șofer Cat. C

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  • Transportarea mărfurilor către clienți, conform facturilor
  • Recepția și încărcarea produselor de la depozit în conformitate cu actele de însoţire
  • Reparația și întreținerea camionului
  • Ducerea evidenței lucrului efectuat

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Posedarea categoriei C
  • Posedarea certificatului de competență
  • Rezistentă la stres
  • Posibilitate de a lucra supra program
  • Responsabilitate, seriozitate

Se ofera:

  • Salariu de la 12 000 lei
  • Pachet social
  • Conditii bune de muncă într-un colectiv tânar cu atmosfera prietenoasă

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: transinvestgr@gmail.com  cu menționarea postului pentru care aplica. Succese!

Persoana de contact: Ana Procopii
Telefon: [показать номер]060052299

Отправить резюме

О компании

Trust Grup efectuează lucrări de construcţie, reparative și întreținere a drumurilor în totalitate, începând cu procesul de consultare și finalizând cu darea în exploatare.

De asemenea, întreprinderea oferă servicii de transportare a materialelor de construcții, cu orice tip de transport în orice localitate din țară.

Producem articole din beton (blocuri pentru zidărie, pavaj, bordură), precum și articole din lemn (cabină wc, duș, cușcă pentru câini, leagăne, mese, scaune etc).

Avem o gamă largă de materiale de construcție.

Magazinul se află în orașul Strășeni.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?