Опубликовано вчера

Agent vânzări în tursim

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Agent vânzări, Bărbat / Femeie comunicativ(ă), proactiv(ă), care să lucreze bine atât în echipă cât și individual, să aibă dorința de învățare, atenție la detalii, respectul pentru lucrul bine făcut și nu în ultimul rând – dorința de a călători!

 Cerințe:

  • Persoana cu experiență în activitatea de ofertare și negociere cu clienții și furnizorii companiei;
  • Capacitate rapidă de decizie, precum și asumarea responsabilității pentru deciziile luate;
  • Bune abilități de comunicare, prezentare;
  • Rapiditate în acțiune, încredere în sine și gândire pozitivă;
  • Stăpânirea temeinică a lucrului pe calculator;
  • Ordonat, organizat, punctual;
  • Capabil să respecte dead-line-urile;
  • Pro-activ, dorința de a deveni profesionist în turism;
  • Experiență în domeniu (avantaj);

Oferim:

  • Serviciu stabil;
  • Salariu atractiv + Bonus din vânzări în funcție de performanță;
  • Mediu de lucru plăcut;
  • Oficiul în centrul orașului;
  • Echipă tânără și binevoitoare;
  • Traninguri, seminare;
  • Excursii, info-tur, petreceri corporative în afara țării!
  • Compania oferă un pachet salarial motivant, posibilitatea de a călători, oportunitatea dezvoltării unei cariere într-o echipă tânără și profesionistă și un mediu de lucru modern.

    Dacă eşti cointeresat şi corespunzi cerinţelor de mai sus aşteptăm CV-ul + poză la adresa: hr@pandatur.md">hr@pandatur.md
    În e-mail indicați jobul solicitat.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?