Недавно опубликовано

Frizer-stilist Dame - Salon "Marcella Estet"

Основная информация

Зарплата:
12 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm meșter Frizer-stilist pentru Dame, cu experiență de muncă în coloristică, pentru Salonul de Frumusețe Marcella Estet.

Salonul se afla in zona Circului, in complex locativ cu 700 apartamente.

Cerințe candidat:

  • Cunoașterea tehnicilor de vopsire (milaj, balayage, airtouch, ombre etc.)
  • Cunoașterea tehnicilor de tratament cu keratină
  • Experiență de muncă ca frizer-stilist
  • Experiență în aranjări și coafuri dame
  • Bază existentă de clienți
  • Portofoliu cu lucrări
  • Persoană responsabilă și pozitivă.

Oferim:

  • Condiții moderne de muncă, într-o echipă de profesioniști
  • Angajare oficială, SALARIU atractiv + %
  • Baza noastră existentă de clienți.

Contactează-ne la numărul de telefon: [показать номер]060 501 001 sau la adresa de e-mail: info@marcella.md pentru a afla mai multe detalii.

Informații despre salonul Marcella Estet gasiți pe www.marcella.md și pe paginile de facebook+instagram.

Отправить резюме

О компании

Salon de frumusețe și remodelare corporală!

Oferim servicii cosmetologice, epilare definitivă cu laser, servicii de frizerie și hair styling, manichiură și pedichiură etc.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?