Недавно опубликовано

Manager vînzări în oficiu

Основная информация

Зарплата:
7 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania de producere si vinzare a materialele de constructie are nevoie de manager vinzari domeniul materialelor de contructie.
Beneficii:
* Oficiu in centrul orasului.
* Pachet social complet.
* Salariu motivant.

Cerinte fata de candidat:
* Studii superioare.
* Experienta in domeniul vinzarilor.
* Cunostinte de baza in utilizarea programelor Word, Excel, 1C.
* Punctual, organizat, responsabil.
* Cunoasterea limbilor romana si rusa la nivel conversational.

Responsabilitati de serviciu:
* Preluarea comenzilor de la clientii existenti.
* Mentinerea relatiilor cu clientii existenti si dezvoltarea relatiilor cu clientii potentiali.
* Oferirea suportului informational despre produsele companiei.

Va rugam sa expexdiati CV-ri dvs la emailul indicat
octavian.granciuc@gmail.com
Pentru detalii sunati [показать номер]068520000, Octavian

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?