Опубликовано вчера

Уборщица | Deridicătoare (Botanica) | Personal de serviciu

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Аэропорт, Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Compania Customagic este în căutare de o persoană devotată și muncitoare pentru postul de Deridicătoare, în cadrul sediului nostru din Chișinău, zona Botanica, str. Bacioii Noi 14/9. Dacă ești o persoană punctuală, responsabilă și atentă la detalii, te așteptăm în echipa noastră!

Cerințele față de candidat:

  • Minim studii gimnaziale sau liceale;
  • Experiență în domeniu constituie un avantaj;
  • Punctualitate, responsabilitate și atenție la detalii;
  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Curățare uscată și umedă a podelelor cu utilizarea soluției;
  • Ștergerea prafului de pe suprafețele orizontale;
  • Întreținerea curățeniei în zonele de lucru;
  • Respectarea normelor de securitate și sănătate în muncă;
  • Eliberarea coșurilor de gunoi și înlocuirea sacilor menageri.

Oferta companiei:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Salariul oferit este de 10000 MDL;
  • Condiții bune de muncă în oficiu nou sec. Botanica;
  • Grafic de lucru: [показать номер]08.00-17.00; Luni - Vineri
  • Beneficii competitive și un loc de muncă stabil.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica la acest job, te rugăm să îți trimiți CV-ul printr-un mesaj direct pe platforma delucru.md.

Pentru mai multe detalii si aplicari apelați numărul de telefon: [показать номер]069666793.

Отправить резюме

О компании

Corporația “Customagic”, este lider în vânzări, a produselor alimentare, pe piața din Republica Moldova; producător al mezelurilor și produselor din carne, ale marcilor comerciale “Mezellini”, “Zi de Zi”, ketchup și maioneză “La Villa”și “My”; importator și distribuitor excluziv pentru mărcile comerciale “Schogetten”, “Махеевъ”, “Aroma Grand”, Aroma Gold”, “МЪРНАЯ”, “MEDOFF”, “Milestii Mici”, “Aroma”…….

Organizație stabilă, prosperă, cu un program bine stabilit de dezvoltare continuă; dă posibilitatea de angajare pentru specialiști cu o bază bună de cunoștințe și abilități, cu ambiție, orientare spre rezultat, spre relaționare constructivă și o poziție pozitivă de viață!

Dacă candidatura Dumneavoastră se încadrează în parametrii indicați pentru posturile vacante, atunci așteptăm CV - ul complet la adresa de E-maill hr@customagic.md

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Bacioii Noi 14/9
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?