Опубликовано вчера

Recepționist(ă)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бельцы, Сынжерей, Фалешты, Флорешты

Описание вакансии

Pentru consolidarea echipei noastre din Bălți, Republica Moldova, căutăm:

PROFILUL CANDIDATULUI

  • Studii superioare
  • Cunoașterea limbii române - obligatoriu
  • Cunoașterea limbii engleze – nivel intermediar
  • Bune cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office
  • Abilități de comunicare și relaționare
  • Responsabilitate, spirit practic, atitudine pozitivă

RESPONSABILITĂȚI

  • Întâmpină și direcționează vizitatorii companiei către departamentele vizate
  • Recepționează și direcționează apelurile telefonice
  • Gestionează procesul de arhivare a documentației interne a companiei
  • Gestionează comenzile, evidența și distribuția produselor de birotică
  • Înregistrează și distribuie corespondența de intrare / ieșire
  • Completează atent și corect registrele de recepție

COMPANIA OFERĂ

  • Dezvoltarea unei cariere într-o companie de succes
  • Salariu motivant în conformitate cu cerințele poziției
  • Oportunități atractive de formare, instruire și creștere profesională
  • Condiții de lucru la standarde europene
  • Tichete de masă

CUM APLICAȚI

Expediază CV-ul, specificând poziția pentru care candidezi, la adresa: Moldova.HR@gg-group.com , sau, aplică direct la sediile companiei ICS”GG Cables & Wires EE” SRL, pe str.Aerodromului nr.1/str.Industrială 4, mun. Bălți.

Pentru întrebări legate de angajare contactează-ne la numerele: [показать номер]0601 00 928; [показать номер]0231 89 300.

Toate deciziile de angajare în cadrul companiei GG sunt bazate pe evaluarea calificărilor și a experienței profesionale, raportate la cerințele specifice pozițiilor deschise.

Ключевые навыки
Inteligență emoțională Abilități de comunicare Abilități de ascultare Abilitatea de a învăța rapid Precizie

Преимущества

Талоны на питание

Бонусы и премии

Tренинги

Рабочая форма

О компании

GG Group este un business de familie la nivel global, care dezvoltă și produce cabluri și cablaje de înaltă calitate pentru transmiterea de date și energie în domeniul auto și industrial. Lucrăm cu pasiune, inspirație și energie pentru a dezvolta și livra cea mai bună soluție pentru clienții noștri, oricând au nevoie de noi.

Alătură-te unui mediu de lucru dinamic și flexibil care-ți va permite valorificarea și dezvoltarea competențelor tale!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?