Опубликовано вчера

Manager de proiect în construcții

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • supravegheaza derularea construcției de la proiect până la finalizare;
  •  asigură documentația  completă a proiectului;
  • contribuie la planificarea proiectului de construcție și bugetului;
  • negociaza oferte și contracte de execuție din punct de vedere tehnico-economic;
  • identifică resursele necesare execuției construcției;
  • gestioneaza bugetul si asigura respectarea standardelor de calitate și siguranță;
  • creează echipele de lucru ;
  • rezolva problemele de erori sau neconformități la etapa de proiectare/execuție;
  • supraveghează tot procesul de construcție conform planificării;
  • colaborează cu persoanele responsabile de realizarea fiecărei etape a construcției;
  • asigură realizarea proiectului în termeni stabiliți;
  • relaționează  cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică etc.);
  • întocmește și completează documente executorii.

Cerințe:

  • studii superioare de specialitate în domeniul construcțiilor industriale și civile;
  • deținerea certificatului de atestare;
  • experiența în domeniul construcției cel putin  5 ani;
  • cunoasterea proceselor tehnologice de executare a lucrărilor de constructii-montaj;
  • cunoasterea metodelor și procedeelor de asigurare a calității în construcții;
  • cunoasterea principiilor de bază ale procesului de încheiere a contractelor;
  • cunoștințe de operare PC: Word, Excel; ( tehnici de lucru în  AutoCad, WinSmeta sunt binevenite);
  • posesia autovehiculului propriu;
  • permis de conducere categoria B.

 Oferim:

  • post de muncă în cadrul unei companii aflate în proces de dezvoltare dinamică;
  • salariu net de la 15000 MDL lunar;
  • posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte importante de construcție și renovare;
  • multiple posibilități de a pune în practică cunoștințele și competențele profesionale, oportunități de carieră;
  • asigurăm volum de lucru 12 luni pe an;
  • amortizare, combustibil pentru automobil.

E-mail: receptie@imc.md

Отправить резюме

О компании

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 31
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?