Опубликовано вчера

Director Financiar

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 3 лет
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  •  Întocmirea şi elaborarea bugetelor, analiza ulterioară a realizării acestora;
  • Analiza financiară a activităţii întreprinderii;
  • Prognosticarea şi planificarea activităţii financiare a companiei;
  • Estimarea oportunităţii şi eficacităţii investiţiilor de capital şi /sau atragerii de investiţii sau credite;
  • Elaborarea rapoartelor şi /sau a dărilor de seamă specifice;
  • Elaborarea strategiilor investiționale pe termen scurt, lung și mediu;
  • Elaborarea business planurilor pe pe termen scurt, lung și mediu;
  • Atragerea investițiilor pe piață locală și externă.

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • Experienţă la un post similar min. 3 ani;
  • Studii superioare economice, financiare;
  • Studii postuniversitare de specialitate, constituie un avantaj;
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă şi engleză ( condiție obligatorie);
  • Capacităţi organizatorice şi analitice înalte;
  • Cunoaşterea programelor MS Office, Excel la nivel avansat;
  • Experienţă la atragerea investițiilor internaționale .

Alte informatii

  • Salariu în functie de experienta candidat de la 20 000 MDL.

E-mail: receptie@imc.md

Отправить резюме

О компании

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?