Опубликовано вчера

Jurisconsult

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerintele fata de candidat:

  • Asigurarea desfăşurării activităţii firmei în conformitate cu legislaţia în vigoare a RM şi consilierea sub aspect  juridic a departamentelor şi conducerii acestora;
  • Posesia autovehiculului propriu este un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Studii superioare de profil juridic;
  • Cunoştinţe bune ale legislaţiei;
  • Cunoştinţe de operare PC;
  • Cunoaşterea avansată a limbilor: română, rusă;
  • Experienţă la un post similar minim 3 ani;
  • Cunoasterea limbii engleze va constitui un avantaj.

Obligaţiunile funcționale:

  • Elaborarea actelor normative si regulamentelor ale întreprinderii;
  • Asigurarea desfăşurării activităţii firmei în conformitate cu legislaţia în vigoare a RM şi consilierea sub aspect juridic a departamentelor şi conducerii acestora;
  • Asigurarea asistenţei juridice de specialitate în procesul de negociere şi încheierea de contracte de  colaborare, vînzare-cumpărare, contracte de închiriere, de asigurări între companie;
  • Reprezentarea intereselor întreprinderii în raporturile oficiale cu unele organe ale statului, ale administraţiei publice centrale sau locale, instanţele de judecată (executori judecătoreşti), notariale, poliţie, societăţi de asigurare în probleme ce ţin de activitatea economică ce o desfaşoară întreprinderea cît şi în probleme legate de aplicarea actelor normative în vigoare;

Conditii de muncă:

  • Regim de lucru  08.00 - 17:00, luni-vineri;
  • Salariu de la 14000 lei;
  • Pachet social deplin.

E-mail: receptie@imc.md

Отправить резюме

О компании

Suntem o companie dinamică și modernă ,care și-a dovedit spiritul de profesionalism și transparența pe piața R.M. oferind servicii extrem de apreciate de Clienți . Cu o experiență de peste 15 ani . “MEGAPARC” S.R.L. își desfăsoară activitatea în domenii diverse cum ar fi construcții, imobiliare sau investiții .

Noi oferim un mediu de lucru plăcut și cu reale oportunități de dezvoltare profesională precum și un salariu atractiv care îți va asigura un trai decent.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia 31
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?