Опубликовано вчера

Ajutor de casier

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 6 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Рышкановка, Центр, Чеканы

Описание вакансии

Dacă esti o persoană energică, pozitivă și dornică de a lucra într-un colectiv tânăr și dinamic te invităm să faci parte din echipa Granier.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experianța nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
  • Abilitati de comunicare
  • Responsabilitate și punctualitate.
  • graficul de munca este pe ture: 3 zile lucrătoare urmate de 3 zile libere de la orele 08:00-19:00;
  • postul vacant este pentru patiseria Granier de pe str. Tighina 55 intersectie cu str. Stefan cel Mare

Condiții de muncă:

  • Salariu oficial,motivant + bonusuri;
  • prinz gratuit
  • colectiv tînăr, energic și dinamic

Mai multe detalii le găsiți la numărul de telefon [показать номер]079901771 sau la adresa electronică granier.dh@gmail.com

Ключевые навыки
Abilități de comunicare Răbdare Analiza comportamentului consumatorilor Abilitatea de a învăța rapid Rezistența fizică Vânzări

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Рабочая форма

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

De mai bine de 7 ani aducem bună dispoziție și gusturi cu tradiții din toate țările lumii, bucurând pe fiecare dintre voi.

Sunt sigură că deja aveți produsul vostru preferat și mult îndrăgit, iar asta ne face să fim mândri și să excelăm.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Рышкановка, bd. Moscova, 2
Кишинёв, Центр, str. Tighina, 55
Кишинёв, Чеканы, bd. Mircea cel Bătrân, 24/5

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?