Недавно опубликовано

Auditor Junior

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Formați-vă viitorul cu BDO!
Te descrii ca fiind o persoana organizata, eficienta in face prioritare sarcinile si atenta la detalii?
Ești atras de ideea de a combina datele financiar – contabile si flexibilitatea?
Te așteptam in echipa noastră!

Scurta descriere a postului: Auditor Junior

În calitate de Auditor Junior în echipa noastră de Audit, veți fi încurajați să vă implicați în activități dinamice și complexe, precum:

  • sa efectuați misiuni de audit în companii din diverse domenii precum industrie, servicii, finanțe, energie, utilități publice, petrol și gaze, comerț, coordonate de auditori seniori (asistă Auditori Seniori în activitatea lor curentă).
  •  sa efectuați recenziile necesare pentru a obține informații relevante.
  •  sa va documentați în mod clar și concis recenziile efectuate, pregătind fișele de lucru.
  •  sa elaborați rapoarte de audit pentru fiecare secțiune tematică revizuită.
  •  sa va prezentați concluzii coordonatorului echipei de audit.
  •  alte sarcini conexe domeniului de activitate realizate sub îndrumarea seniorilor din companie.

    CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:

  •  Absolvent cu studii superioare economice incomplete, financiare și/sau contabile;
  •  Experiență minimum 0-2 ani pe o poziție similară;
  •  Cunoștințe solide Operare PC: MS Office;
  •  Cunoștințe de baza privind legislația financiar-contabilă și o bună înțelegere a standardelor internaționale de contabilitate și raportare (reprezintă un avantaj);
  •  Atitudine pozitiva, abilități de comunicare și organizare;
  •  Seriozitate, stabilitate și maturitate profesionala;
  •  Abilitatea de a gestiona sarcini multiple cu termene fixe, abilitatea de a face prioritare activitățile pentru a respecta termenii asumate;
  •  Cunoștințe de limba engleză constituie un avantaj (scris și vorbit - începător/nivel mediu/avansat va constitui un avantaj).

    CINE SUNTEM:

    Suntem a cincea firmă de audit și consultanță din țară și  in lume si avem  10 ani de experiență în Moldova în furnizarea de servicii profesionale. Biroul nostru din Chișinău este situat în zona centrală, aproape de principalele clădiri de interes ale orașului.

    Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul la office@bdo.md     până la [показать номер]31.10.2023
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?