Недавно опубликовано

Agent vanzari Chisinau

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania “Strategic Media” SRL, partener “Orange Moldova” SA, este în căutarea unui nou membru al echipei de vânzări B2B pentru desfășurarea activității de promovare și vânzare a produselor și serviciilor de telefonie mobilă  în or. Chisinau.

Cerințe:

  • cunoașterea tehnicilor de vânzare;
  • experiență de lucru în vânzări minim 2 ani;
  • abilităţi de comunicare și negociere;
  • abilităţi de prezentare;
  • cunoaşterea perfectă a limbilor română şi rusă;
  • cunoaşterea calculatorului (MS Office);
  • permis de conducere categoria B;
  • automobil propriu;
  • domiciliere în Chișinău.

Obiective:

  • vânzarea și distribuirea produselor și serviciilor în zona vizată;
  •  identificarea de clienți noi și fidelizarea celor existenți;
  • creșterea cotei de piață a serviciilor operatorului în zona vizată;
  • realizarea țintei de vânzări conform planului stabilit;
  • realizarea rapoartelor periodice de activitate.

Beneficii:

  • grafic de munca: 08:30 – 17:30, Luni – Vineri;
  • salariu foarte atractiv, fix + variabil;
  • amortizarea automobilului;
  • instrumente necesare activității zilnice (laptop, telefon mobil etc.);
  • un șir de training-uri atât la început, cât și pe parcursul activității.
  • Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa petru.stanciu@strategic.md
Отправить резюме

О компании

test

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?