Недавно опубликовано

Barman

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Oferim un mediu de lucru stabil, prietenos, intr-o echipa prietenoasa, cu sanse de dezvoltare pe termen lung.

Cerințe:

  • Experienta ca barman
  • Energic cu dorinta de dezvoltare
  • Sociabil
  • Responsabil cu atitudine pozitiva
  • Pasionat

Condiții de muncă:

Responsabilități:

  • Prepararea cocktail si bauturilor in baza fiselor tehnologice
  • Lucrul la casa
  • Mentinerea curateniei la postul de lucru

Отправить резюме

О компании

Aflat deja în 5 orașe din Republica Moldova, restaurantul SALAT este o locație cu un decor original, produse de calitate inaltă și o bucătărie remarcabilă. Suntem destinația perfectă pentru gurmanzi.
Compania noastră pune accent pe dinamism, calitate și loialitate.
La etapa actuală suntem in continuă expansie pentru a fi mai aproape de client și a oferi noi oportunități de angajare. Daca ești o persoană responsabilă , energică și cu atitudine pozitivă atunci te așteptăm in echipa noastră de vis!

Suntem “Alimer Comerţ” o companie prosperă în Moldova!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?