Недавно опубликовано

Mecanic tehnică agricolă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Service Centru angajează mecanic tehnică agricolă

Cerințe principale:

 - experiență în reparația tehnicii agricole și speciale                                                                                               - permis de conducere categoria B (categoria H va fi un avantaj)

Oferim:

 - salariu motivat achitat la timp                                                                                                                               - service centru modern dotat cu tot echipamentul tehnic necesar                                                                       - colectiv tînăr și prietenos                                                                                                                                       - posibilitatea de a dezvolta o carieră de succes alături de o echipă de profesioniști

Pentru mai multe detalii sunați la nr. [показать номер]078747224

Ne aflăm în com. Grătiești

Transport public: Autobuzul Nr. 10 sau 28 (de la Piața Centrală - str. Vasile Alecsandri) Rutiera Nr. 186 (de la UNIC)

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?