Опубликовано вчера

Inginer-service

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Oferim:
1. Angajare oficială în câmpul muncii;
2. Salariu competitiv;
3. Pachet social complet;
4. Mașină de serviciu

Responsabilități și cerințe:
1. Experiența de muncă într-un post similar va constitui un avantaj;
2. Activitate în deplasări;
3. Punctualitate;
4. Deservirea echipamentelor (centrale termice, cazane combustibil solid, pompe, conditionere)
5. Reparația și evaluarea stării utilajului
6. Servicii de garanție și post-garanție;
Studiile în domeniu nu sunt obligatorii!
Te așteptăm în echipa noastră!

Oficiul se află în or.Strășeni.

 Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail:  job@term.md, sau suna-ti la nr.: [показать номер]061030951

Отправить резюме

О компании

„AM-Sisteme” SRL este o companie de inginerie care lucrează în domeniul construcțiilor generale și sisteme de inginerie. In plus compania se angajează in proiectarea, montarea si întreținerea rețelelor termice, instalațiilor fotovoltaice, sistemelor de aprovizionare cu apă și canalizare, a sistemelor de răcire a aerului precum și a centralelor termice cu diferite capacități.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, Bulevardul Stefan cel Mare 1A, Chisinau, Moldova
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?