Опубликовано сегодня

Contabil în compania de construcții

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.
Învităm în echipa noastră:

Contabil cu experiență în domeniul construcții.

Responsabilități:
*Evidență contabilă în compania de construcții. Cautăm o persoană atentă la detalii, responsabilă, bine organizată.
* Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor;
* Participarea la inventariere;
* Alte sarcini specifice funcției.

Cerinţe:
* Studii de profil;
* Experiență în domeniul construcții;
* Cunoașterea calculatorului (Excel, Word) și softului 1C;
* Cunoașterea limbii române, ruse la nivel de conversație;
* Gîndire analitică, responsabilitate.

Ce oferim noi:
* Lucru într-o companie performantă și dinamică;
* Grafic de muncă stabil: [показать номер]9.00-18.00 5/2;
* Pachet social deplin;
* Mediu plăcut de muncă, oficiul confortabil;
* Salariu se discută la interviul de angajare.

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,CONTABIL,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md">cv@lerai.md

Site: www.lerai.md
Contacte: [показать номер]069923333

Отправить резюме

О компании

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?