Недавно опубликовано

Event Manager

Основная информация

Зарплата:
9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
Centru de Conferințe din Chișinău este în căutare de Event Manager. Postul în cauză este potrivit pentru persoane active, agere, comunicabile și organizate. Candidatul trebuie să dețină abilități de leadership, simțul responsabilității, capacitatea delegării sarcinilor, monitorizării și coordonării proceselor.
E necesară cunoașterea limbii engleze fluent.

Condiții de muncă:
8-18, dacă sunt rrețineri se achită suplimentar, graficul se stabilește în dependență de calendarul rezervărilor.

Responsabilități:
Responsabilitatea primordială este coordonarea cu echipa în vederea pregătirii la cel mai înalt nivel a sălii de conferințe.

Se apreciază dorința de agajare pe termen lung și seriozitatea în colaborare.
Persoanele interesate sunt rugate să telefoneze la [показать номер]0784 000 88 pentru a stabili un interviu sau să expedieze CV la adresa marketing@summit.md

Отправить резюме

О компании

Miniunea noastră este să asigurăm desfășurarea cu succes a oricărui tip de eveniment, prin crearea valorii pentru client, abordarea individuală și flexibilă a fiecărui proiect, instruirea constantă a echipei și receptivitate față de cerințele pieței, în condiții de maximă responsabilitate socială și de business.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?