Опубликовано вчера

Manager de vânzări cu experiență 15000 lei -18000 lei

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
18 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
От 1 года
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:
  • să cunoască limba română și rusă bine;
  • să ii placă să comunice cu oamenii;
  • experienţa în vânzări - constituie un avantaj.
Responsabilitati:
  • preluarea apelurilor telefonice;
  • deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat.
Oferim:
  • training pentru început;
  • salariu decent;
  • posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;
  • angajare oficială;
Simplu in 3 pasi:

1. Preluarea comenzelor telefonice
2. Inregistrarea in baza de date a comenzelor
3. La sfirsit de luna ridicarea salariului

Trebuie doar sa fii responsabil in rest de invatam noi.
Ключевые навыки
Abilități de comunicare Abilitatea de a învăța rapid

Преимущества

Бонусы и премии

О компании

Magazinul online bigshop.md a aparut pe piata cu scopul de a facilita utilizatorilor un mediu de cumparaturi online usor si accesibil oferind preturi mici si produse de calitate. Prin experienta dobandita incercam sa imbunatatim serviciile noastre si sa oferim mai multe produse si mai multe oferte speciale. Lucram mereu la calitatea serviciilor prestate si asupra fiecarui lucrator in parte.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Calea Mosilor 38, of. 14, Chisinau, Moldova
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?