Недавно опубликовано

Regizor sunet

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

I.P. Teatrul Național Eugene Ionesco angajează regizor sunet, regim de muncă de bază.

Cerinţe:
- Studii medii de specialitate;
- Experiență în domeniu este binevenită;
- Cunoştinţe din domeniul electricității, optică, aparatură de sonorizare;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, atenție la detalii, adaptabilitate;
- Atenţie distributivă, atitudine constructivă, imaginaţie;
- Capacitate de comunicare;

Ce oferim:
- Salariu stabil;
- Angajare oficială și pachet social deplin;

Candidatul pentru funcţia de regizor sunet va expedia un CV la adresa de email: resurse.umane.tnei@gmail.com">resurse.umane.tnei@gmail.com sau sau puteți telefona și afla careva detalii la numărul de telefon: [показать номер]062193047.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?