Опубликовано сегодня

Montator echipament de telecomunicatii

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 17 500 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cine suntem noi?

Compania Electro Service Grup SRL  este o companie înființată în anul 2014. Suntem o echipă de specialiști în proiectarea, montare și deservirea instalatiilor electrice și reţelelor de telecomunicaţii. .

Pozitia este deschisa datorita cresterii si extinderii companiei.

Responsabilități de bază:

  • Instalarea si deservirea echipamentelor de telefonie mobila.
Cerințe față de candidat:
  • Studii de specialitate (profil tehnic);
  • Experiența în domeniul telecomunicațiilor radio – minm 0.5 ani;
  • Lucru la înățime (alpinist);
  • Disponibilitate deplasari;
  • Permis si experienta de conducere va constitui un avantaj;
  • Spirit de echipa si organizatoric
  • Vorbitor de limba Română si Rusă.
Compania oferă:
  • Orar de lucru stabil: 5 zile pe săptămână, de la 8:00 la 17:00;
  • Salariu de la 17.500 mdl
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
  • Telefon de serviciu;
  • Automobil de serviciu echipat cu tot inventarul necesar;
  • Uniforma de serviciu.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: hr@electroservicegrup.md cu tema: " Montator echipament de telecomunicatii " sau să ne contacteze la nr. +[показать номер]373 78 122 989 (Manager Resurse Umane)

Ключевые навыки
- Abilități de relaționare și comunicare - Lucru în echipa - Atenția la detalii și responsabilitate

Преимущества

Мобильный телефон

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Tренинги

Рабочая форма

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

О компании

Compania Electro Service Grup SRL  a fost înființată în anul 2014 cu obiectivul principal de a livra clienților servicii prompte și produse de calitate.

Noi furnizăm clienților noștri soluții complete în instalatii electrice și servicii de telecomunicații.

Experiența, inovarea, competența și pasiunea cu care abordăm fiecare proiect sunt atuurile noastre prin care oferim soluții tehnice  potrivite în termenii  prestabiliți.

Noi suntem într-o continua creștere și dezvoltare.  Te așteptăm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Sarmizegetusa 15, of. 406C, mun. Chişinău
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?